Apartmány Pec pod Sněžkou - rezidence Krakonoš | BARTH Holiday

ZBRUSU NOVÉ APARTMÁNY V REZIDENCI KRAKONOŠ - PEC POD SNĚŽKOU

Barth

Chcete mít všechny krásy Krkonošského národního parku přímo před vaším prahem? 

Přijeďte se ubytovat do nově postavené rezidence Krakonoš v Peci pod Sněžkou.

Pro vaše neobyčejné zážitky rozšiřujeme nabídku apartmánů k pronájmu v Peci pod Sněžkou. Nově postavená rezidence Krakonoš se nachází v centru města v bezprostřední blízkosti bobové dráhy, lanového parku a jezírka u řeky Úpy. Tato horská lokalita je výjimečná díky své blízkosti ke všemu, co byste si mohli přát během své dovolené, jen pár kroků jsou špičkové restaurace, kavárny. Jen kousek (600 metrů pěšky) to odsud máte k dolní stanici lanovky na Sněžku, také tudy vede turistická trasa do Obřího dolu nebo na vyhlídku od Modrého dolu na Studniční horu a další pěší túry. Právem je Pec považovaná za jednu z nejatraktivnějších rekreačních lokalit v Krkonoších. Máte jedinečnou příležitost zažít krásy Krkonošského národního parku doslova před vaším prahem. 

Čím jsou apartmány výjimečné? 

Útulnost je navozena unikátním dřevěným interiérem ve všech prostorách včetně koupelny a WC. Apartmány BARTH Holiday nabízí veškeré moderní vybavení a pohodlí, které potřebujete pro perfektní pobyt. V rámci ubytování máte také k dispozici společnou finskou saunu a infrasaunu se sprchou, kterou sdílíte s dalšími dvěma apartmány z naší nabídky BARTH Holiday hned ve vedlejších vchodech. To znamená, že si můžete užít tuto pohodlnost s přáteli nebo rodinou a zároveň si uchovat své soukromí.

BONUS: Získáváte 30% slevu na zpáteční jízdu lanovkou na Sněžku

Pec pod Sněžkou je výchozím bodem pro návštěvu Sněžky. Vyjeďte si na nejvyšší českou horu lanovkou. Každý ubytovaný host má v rámci pobytu od nás 30% slevu na jednu zpáteční jízdenku lanovkou na Sněžku. Lanová dráha je v provozu celoročně - (duben a listopad provoz pouze o víkendech) denně od 8 do 18 hodin (v období 1. 5. - 30. 9. do 19 hodin) v závislosti na aktuálním počasí.

Online rezervace nových apartmánů jsou spuštěny tak neváhejte a vyberte si termín pro vaši nezapomenutelnou dovolenou v srdci Krkonošského národního parku.

Wellness apartmán č. 101 s vířivkou a terasou pro 6 osob

Moderní apartmán 3+kk v horském stylu s dvěma ložnicemi a velkolepou venkovní terasou o ploše 32 m2 se nachází v 1. patře apartmánového domu Krakonoš. Z terasy máte výhled na bobovou dráhu, jezírko, lanové centrum a okolní hory. Na terase je také nová vířivka a venkovní plynové ohniště barového typu.

Detail a rezervace

Apartmán č. 102 pro 4 osoby

Moderní apartmán 2+kk v horském stylu s jednou ložnicí, kde je manželská postel a patrová postel, se nachází v 1. patře apartmánového domu Krakonoš hned ve vedlejším vchodu. Z terasy máte bezprostřední výhled na bobovou dráhu. 

Detail a rezervace

Apartmán č. 105 pro 5 osob

Moderní apartmán 2+kk v horském stylu s jednou ložnicí se nachází v 1. patře apartmánového domu Krakonoš hned ve vedlejším vchodu. Tento krásný apartmány s balkónem je situovaný směrem k lanovému parku. V ložnici je manželská postel, patrová postel a jedno vysouvací lůžko, nabízí tedy spaní až pro 5 osob. 

Detail a rezervace

Nezapomeňte, že v naší nabídce naleznete také další apartmány v Peci pod Sněžku v rezidenci Máj. Ubytování nabízíme dále ve Špindlerově Mlýně, v Říčkách v Orlických horách nebo na Dolní Moravě a brzy nabídku rozšíříme o další zajímavou lokalitu.

Potřebujete poradit nebo poskytnout bližší informace? Zavolejte nebo nám napište na holiday@autocentrum.cz .