| BARTH Holiday

TIPY NA JARMARKY A ZAJÍMAVÉ AKCE V OKOLÍ

VELIKONOČNÍ VESELÍ

Pomlázka a maškarní rej v ulicích

KDY: sobota 30. března, 13:00 - 17:00 hod.

KDE: Špindlerův Mlýn - centrum

Přijďte si užít atmosféru Velikonoce. Akce pro všechny, kteří chtějí oslavit nástup jara. Přicházejí Velikonoce! Připraven je zábavný sobotní program pro děti, který povedou GÁBINA a KATKA. Na programu je maskarní párty pro děti i dospělé, výtvarná dílna, šití pomlázek, živá hudba od kapely JAM & BAZAR a moderátorské kousky od Dona Hobliňona.

VELIKONOČNĚ NA KOPEČKU

Tradiční velikonoční řemeslný jarmark

KDY: sobota 23. března, 10:00 - 17:00 hod.

KDE: Bartošovice v Orlických horách

Keramika, tkalcovská dílna, zpracování vlny, košíčkářství, pletení pomlázek, zdobení kraslic, ochutnávka velikonočních jídel, domácí máslové mazance

 

Velikonoce_24_Bartošovice
IMG_9030

Další zábavné události, které by vás mohli zajímat...
 

 Bláznivá akce Maloúpský Woodstock aneb lyžovačka na blátě

KDY: 30. březen, 10:00 - 17:00 hod.
KDE: Malá Úpa

 V závěru zimní sezóny v Malé Úpě se koná neobvyklý event nazývaný Maloúpský Woodstock. Už několikátý rok za sebou se připravuje tento závěrečný festival lyžování. Lidé soutěží v překonávání vodního jezírka na lyžích a snowboardech, přitom oblečeni v "hippie" stylu. Kromě soutěží je samozřejmě důležitou součástí akce hudba a především spousta zábavy.
 

Velikonoční trhy Trutnov

KDY: 25. - 28. března, 9:00 - 17:00 hod.
KDE: Krakonošovo náměstí, Trutnov


 Na trzích se budou nabízet autentické řemeslné výrobky, tradiční lahůdky a občerstvení. Uvidíte zručné řemeslníky, kteří představí své pečlivě zhotovené výrobky, od ručně tkaných látek po unikátní keramiku a šperky. Můžete se těšit na chutě čerstvých pokrmů, domácích sýrů, uzenin a limonád. Pro děti bude připraven dobový kolotoč, hry a zábavné aktivity po celý den. Vstup je zdarma.