ZAVÁDĚCÍ SLEVA -15% na ubytování v lednu 2023 | BARTH Holiday

OBJEVTE KOUZLO NAŠICH APARTMÁNŮ NA HORÁCH

Barth

15% ZAVÁDĚCÍ SLEVA NA UBYTOVÁNÍ V LEDNU 2023

Pro vaše neobyčejné zážitky nabízíme k pronájmu nové prémiové apartmány. Vybírali jsme ty nejatraktivnější rekreační lokality českých hor. V naší nabídce tak aktuálně naleznete apartmány ve Špindlerově Mlýně nebo v Říčkách v Orlických horách a postupně budeme nabídku obohacovat o další. 

Novoroční lednové pobyty nabízíme za zvýhodněnou cenu!

Na ubytování v lednu 2023 vám poskytujeme slevu ve výši 15% z ceníku (ten je vždy uveden v kartě konkrétního apartmánu). Apartmán si můžete pronajmout na minimálně 2-3 noci. Rezervujte si termín online a sleva vám bude poskytnuta dodatečně až při potvrzení rezervace ubytování naším vedoucím buď telefonicky nebo e-mailem (cena v rezervačním formuláři na webu tedy nebude souhlasit s konečnou cenou pro Vás).

Apartmány ve Špindlu

V nabídce apartmán 3+kk a mezonetový apartmán 5+kk, které se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna. Jsou nově zrekonstruované a luxusně vybavené. Vše odsud máte na dosah včetně lanovek na Medvědín a Hromovku. 

Detail a rezervace

Bungalovy v Říčkách v Orlických horách

V nabídce zbrusu nové bungalovy o velikosti 2+kk a 3+kk, které se nachází v klidné části na okraji města kousek od lyžařského střediska. Ubytování je zároveň výchozím bodem pro běžkařské a turistické trasy na vrcholky Orlických hor. Přijeďte k nám a užijte si volný čas naplno.

Detail a rezervace

Čím jsou apartmány charakteristické?

Nejen umístění, ale také interiér je vychytaný a do detailu promyšlený, aby lahodil nejen oku, ale byl také praktickým a funkčním prvkem, který Vám zpříjemní každý jeden den Vaší dovolené. Vnitřní zařízení koresponduje s okolní přírodou, přičemž tento soulad je charakteristický pro všechny lokality i apartmány.

Každý apartmán poskytuje možnost uvařit si a zároveň si vždy můžete zajít do restaurace. Záleží tak jen na Vás, v jakém módu chcete svou dovolenou prožít. Veškeré apartmány jsou vzdušné, o dispozici 3+kk nebo 2+kk. V naší nabídce však naleznete také ubytování o dispozici 5+kk až pro 13 osob přímo v centru Špindlerova Mlýna.

Potřebujete poradit nebo poskytnout bližší informace? Zavolejte nebo nám napište na holiday@autocentrum.cz .